Comisia de Autorizare a Împrumuturilor Locale

Ultimele Comisia de Autorizare a Împrumuturilor Locale

• Hotararea Comisia de Autorizare a Împrumuturilor Locale Nr. 6146 din 23 aprilie 2020

Hotarare privind privind autorizarea contractării unei finanţări rambursabile în valoare de 2.500.000 LEI pentru realizarea de investiţii publice de interes local, inclusiv pentru proiectul „Amenajare centru civic Cartier Strada Fabricii din comuna Lunca llvei, jud. Bistrita-Năsăud", derulat prin Programul National pentru Dezvoltare Rurală, având ca titular COMUNA LUNCA ILVEI, JUDEŢUL BISTRIŢA-NĂSĂUD.

Lista de documente pentru Comisia de Autorizare a Împrumuturilor Locale

Noutati